Anální dilda Stimulace prostaty Oboustranná dilda Skleněná dilda Termoreaktivní dilda
| Délka | 18.5 cm |
| Vodotěsnost | ano |
| Voděodolnost | ano |
| Pulzace | ne |
| Vibrace | ne |
| Vlastnost materiálu | Tvrdý na dotek |
| Erotogenní zóna | Anální, Vaginální, G-bod |
| Materiál | Sklo |
| Barva | Barevná |
| Váha | 205 g |
| Průměr max. | 2.7 cm |
| Průměr | 5 cm |