Novinka
Vibrátory Mini vibrátory Silikonové vibrátory Vibrátory na klitoris Párové pomůcky Sensual play
| Délka | 5.4 cm |
| Vodotěsnost | ano |
| Vibrace | ano |
| Erotogenní zóna | Klitoriální, Bradavky, Pro páry, Varlata, Tělo |
| Materiál | Silikon |
| Barva | Fialová |
| Váha | 51 g |
| Průměr max. | 3.5 cm |
| Napájení | Nabíječka |