Vibrátory Multifunkční vibrátory Silikonové vibrátory Vibrátory na klitoris
| Délka | 13.5 cm |
| Vodotěsnost | ano |
| Voděodolnost | ano |
| Pulzace | ne |
| Vibrace | ano |
| Erotogenní zóna | Vaginální, Klitoriální |
| Materiál | ABS/Silikon |
| Barva | Zelená |
| Váha | 198 g |
| Průměr max. | 3.5 cm |
| Napájení | Nabíječka |