Vibrátory G-Bod Vibrátory Multifunkční vibrátory Anální vibrátory
| Délka | 15 cm |
| Vodotěsnost | ne |
| Voděodolnost | ano |
| Vibrace | ano |
| Speciální funkce | 2 vibrační motory |
| Erotogenní zóna | Anální, Vaginální, G-bod |
| Materiál | ABS/Silikon |
| Barva | Zelená |
| Váha | 177 g |
| Průměr max. | 3.6 cm |