Novinka
Vibrátory G-Bod Vibrátory Multifunkční vibrátory Pulzátory Vibrátory na klitoris Vibrační anální kolíky Anální vibrátory
| Délka | 8-10 cm |
| Vodotěsnost | ne |
| Voděodolnost | ano |
| Pulzace | ne |
| Vibrace | ano |
| Speciální funkce | 3 vibrační motory, Dálkové ovládání |
| Erotogenní zóna | Anální, Vaginální, Klitoriální, G-bod |
| Materiál | ABS/Silikon |
| Barva | Fialová |
| Váha | 209 g |
| Průměr max. | 3.1 cm |
| Napájení | Nabíječka |