G-Bod Vibrátory Multifunkční vibrátory Vibrátory na klitoris Dárky pro ženy
| Délka | 24 cm |
| Vodotěsnost | ano |
| Voděodolnost | ne |
| Pulzace | ano |
| Vibrace | ano |
| Vlastnost materiálu | Měkký na dotek |
| Erotogenní zóna | Vaginální, Klitoriální, G-bod |
| Materiál | ABS/Silikon |
| Barva | Fialová |
| Váha | 300 g |
| Průměr | 3.4 cm |
| Napájení | Nabíječka |
| Typ baterie | Nabíjecí akumulátor |