Doprava zdarma Novinka
Luxusní vibrátory Multifunkční vibrátory Pulzátory Silikonové vibrátory Sex Machines
| Délka | 12 cm |
| Voděodolnost | ano |
| Speciální funkce | Rotace |
| Erotogenní zóna | Anální, Vaginální |
| Materiál | Silikon |
| Barva | Černá |
| Váha | 620 g |
| Průměr | 3.6 cm |
| Napájení | Nabíječka |