Novinka
Vibrátory G-Bod Vibrátory Multifunkční vibrátory Silikonové vibrátory Vibrátory na klitoris
| Délka | 10.10 cm |
| Vodotěsnost | ne |
| Voděodolnost | ano |
| Vibrace | ano |
| Speciální funkce | Vyhřívaný, 2 vibrační motory |
| Erotogenní zóna | Vaginální, Klitoriální, G-bod |
| Materiál | ABS/Silikon |
| Barva | Zelená |
| Váha | 244 g |
| Průměr | 3.4 cm |
| Napájení | Nabíječka |