Novinka
G-Bod Vibrátory Multifunkční vibrátory Silikonové vibrátory Vibrátory na klitoris
| Délka | 11.5 cm |
| Vodotěsnost | ne |
| Voděodolnost | ano |
| Vibrace | ano |
| Speciální funkce | 2 vibrační motory |
| Erotogenní zóna | Vaginální, Klitoriální, G-bod |
| Materiál | ABS/Silikon |
| Barva | Fialová |
| Váha | 164 g |
| Průměr | 3.5 cm |
| Napájení | Nabíječka |