Novinka
G-Bod Vibrátory Multifunkční vibrátory Pulzátory Silikonové vibrátory Vibrátory na klitoris
| Délka | 13 cm |
| Vodotěsnost | ano |
| Voděodolnost | ano |
| Vibrace | ano |
| Speciální funkce | 2 vibrační motory |
| Erotogenní zóna | Vaginální, Klitoriální, G-bod |
| Materiál | ABS/Silikon |
| Barva | Růžová |
| Váha | 329 g |
| Průměr | 3.6 cm |
| Napájení | Nabíječka |
| Typ baterie | Nabíjecí akumulátor |