Vibrátory Levné vibrátory Mini vibrátory Silikonové vibrátory
| Délka | 8.5 cm |
| Vodotěsnost | ano |
| Voděodolnost | ano |
| Pulzace | ne |
| Vibrace | ano |
| Erotogenní zóna | Vaginální, Klitoriální, Pro páry, G-bod |
| Materiál | ABS/Silikon |
| Barva | Fialová |
| Váha | 70 g |
| Průměr | 2.3 cm |
| Napájení | Nabíječka |