Vibrátory Masážní hlavice Levné vibrátory Mini vibrátory Silikonové vibrátory
| Délka | 10.1 cm |
| Vodotěsnost | ano |
| Voděodolnost | ano |
| Vibrace | ano |
| Erotogenní zóna | Vaginální, Klitoriální, Bradavky, Pro páry, Tělo |
| Materiál | ABS/Silikon |
| Barva | Modrá |
| Váha | 65 g |
| Průměr max. | 2.4 cm |
| Napájení | Nabíječka |