Vibrátory Mini vibrátory Silikonové vibrátory Vibrátory na klitoris Dárky pro ženy
| Délka | 2.8 cm |
| Vodotěsnost | ne |
| Voděodolnost | ano |
| Vibrace | ano |
| Erotogenní zóna | Vaginální, Klitoriální, Bradavky, Pro páry, Tělo |
| Materiál | ABS/Silikon |
| Barva | Zlatá |
| Váha | 43 g |
| Průměr | 2.5 cm |
| Napájení | Nabíječka |