Vibrátory G-Bod Vibrátory Levné vibrátory Mini vibrátory Vibrátory na klitoris
| Délka | 8.5 cm |
| Pulzace | ne |
| Vibrace | ano |
| Erotogenní zóna | Vaginální, Klitoriální, G-bod |
| Materiál | ABS/Silikon |
| Barva | Zelená |
| Váha | 96 g |
| Průměr min. | 2.2 cm |
| Průměr max. | 3 cm |
| Napájení | Nabíječka |