Luxusní vibrátory Mini vibrátory Vibrátory na klitoris Luxusní dárky Valentýn
| Délka | 9.5 cm |
| Vodotěsnost | ano |
| Voděodolnost | ano |
| Vibrace | ano |
| Vlastnost materiálu | Tvrdý na dotek |
| Barva | Růžová |
| Váha | 45 g |
| Průměr | 1.3 cm |
| Napájení | Nabíječka |
| Typ baterie | Nabíjecí akumulátor |