Vibrátory Masážní hlavice Levné vibrátory Mini vibrátory Silikonové vibrátory
| Délka | 17.2 cm |
| Voděodolnost | ano |
| Pulzace | ne |
| Vibrace | ano |
| Erotogenní zóna | Klitoriální, Bradavky, Pro páry, Penis, Varlata, Tělo |
| Materiál | ABS/Silikon |
| Barva | Zelená |
| Váha | 88 g |
| Průměr min. | 1.5 cm |
| Průměr max. | 3.5 cm |
| Napájení | Nabíječka |