Luxusní vibrátory Multifunkční vibrátory Párové pomůcky Sensual play
| Délka | 13.3 cm |
| Voděodolnost | ano |
| Pulzace | ne |
| Vibrace | ano |
| Speciální funkce | 2 vibrační motory |
| Erotogenní zóna | Vaginální, Klitoriální, Bradavky, Pro páry, Varlata, Tělo |
| Materiál | Silikon |
| Barva | Fialová |
| Váha | 144 g |
| Průměr max. | 7 cm |
| Napájení | Nabíječka |