PRO ŽENY Luxusní vibrátory Vibrátory na klitoris EROTICKÉ POMŮCKY NOVINKY Tipy na dárky Dárky pro ženy LGBT pomůcky BDSM doplňky
| Délka | 4.5 cm |
| Vodotěsnost | ano |
| Voděodolnost | ano |
| Pulzace | ne |
| Vibrace | ano |
| Vlastnost materiálu | Tvrdý na dotek |
| Erotogenní zóna | Klitoriální |
| Materiál | Lékařský silikon |
| Barva | Zlatá |
| Váha | 45 g |
| Průměr | 2 cm |
| Napájení | Nabíječka |
| Typ baterie | Nabíjecí akumulátor |