G-Bod Vibrátory Multifunkční vibrátory Silikonové vibrátory Vibrátory na klitoris
| Délka | 22.1 cm |
| Vodotěsnost | ano |
| Voděodolnost | ano |
| Pulzace | ano |
| Vibrace | ano |
| Vlastnost materiálu | Tvrdý na dotek |
| Speciální funkce | 2 vibrační motory |
| Erotogenní zóna | Vaginální, Klitoriální, G-bod |
| Materiál | Lékařský silikon |
| Barva | Růžová |
| Váha | 362 g |
| Průměr min. | 3.8 cm |
| Průměr max. | 4 cm |
| Napájení | Nabíječka |
| Typ baterie | Nabíjecí akumulátor |